STAVBA PLETIVOVÝCH PLOTŮ

Mezi další námi nabízené služby patří stavba pletivových plotů. Stavbu plotů vždy plánujeme, tak aby pozemek nikdy nezůstal otevřený déle, než po nezbytně nutnou dobu. Při stavbě plotů rádi poradíme takové informace, jako jsou:

- zabránění vrůstání plevelu do pletiva
- jak zamezit, aby se vám váš pes nepodhrabával pod plotem

- 
tipy jak postavit plot, aby se zjednodušilo sečení trávy
- jak nainstalovat stínící úplet, aby vám při silném větru neshodil plot
- co se musí udělat, když plot není v přímce, aby se každá tyč nemusela podpírat vzpěrou

Pletivový plot se dá jednoduše dát i tam, kde je starší, leč pevná zídka na tak zvané betonové patky viz. (obr. č 2). celá kapitola plotů je jedna velká kombinatorika různých možností. Pokud si nevíte rady rádi přijedeme a celou věc s vámi zkonzultujeme, nejlépe přímo v terénu. 

Při stavbě klademe důraz, aby estetická stránka věci byla na vysoké úrovni. Pokud máte zájem můžeme Vám ukázat ploty, které jsme zhotovily.

Cena Pletivových plotů se zpravidla pohybuje od 400 - do 500 Kč/m2. Pro určení ceny je nutná obhlídka, proto nás kontaktujte na tel. 733 398 777, nebo na: info@serves.cz

Pletivový plot Plot zasazen do betonových patek Plot s krycí zástěnou Plot s brankou Sloupky čakající na pletivo Sloupek V hezky vypadajícím válcovém betonovém základu Serves Serves Krásně vyrovnaný stínící úplet I takhle může vypadat Váš nový plot Natahování drátu Napínání drátu Zachování oblouku bez vzpěr Detail napínáku Dlaždice pod pletivem
webdesign Studio R3D, s.r.o.